سرویس پیک

پیک نام سرویس ارسال ایمیل زیگور می‌باشد. این سرویس بر اساس نیازهای کاربران ایرانی طراحی و پیاده‌سازی شده است. آدرس ایمیل هر کاربر در زیگور به صورت username@zigur.com می‌باشد. در ادامه برخی از امکانات پیک را معرفی می‌نماییم:

اتصال به سرویس‌های مختلف ایمیل

بسیاری از کاربران ایمیل از سرویسهای قدیمی ارسال و دریافت پست الکترونیک مثل مایکروسافت اوتلوک و یا موزیلا تاندربرد استفاده می‌کنند. امکان اتصال ایمیل زیگور به این سرویس‌ها نیز در اختیار کاربران به رایگان قرار داده شده است. همچنین در صورت لزوم می‌توانید ایمیل زیگور خود را به حساب جیمیل‌تان متصل نمایید.

 

پیوست فایل تا حجم 50 مگابایت

برای کاربران سرویس ایمیل زیگور محدودیت‌های عمومی حجم ارسال فایل برداشته شده است و به راحتی می‌توانند تا سقف 50 مگابایت اقدام به ارسال پیوست در ایمیل خود بکنند. از آنجا که سرور سرویس پیک در ایران می‌باشد سرعت پیوست فایل افزایش چشم‌گیری یافته است. همچنین برای جلوگیری از ارسال ویروس، آنتی‌ویروس اقدام به بررسی فایل‌های پیوست می‌کند.

 

پایان محدودیت سرعت و امنیت اطلاعات

یکی از دغدغه‌های هر کشوری حفظ اطلاعات شهروندانش در داخل آن کشور می‌باشد. پیک زیگور با بهره‌مندی از سرورهای داخلی اجازه خروج اطلاعات داخلی را نمی‌دهد و کاربران به راحتی می‌توانند اقدام به ارسال و دریافت اطلاعات نمایند و از این جهت محدودیتی ندارند. همچنین محدودیت سرعت برای استفاده از سرویس پیک از بین رفته است.

 

رمز نگاری اطلاعات 

سرویس ایمیل زیگور تمام پیام‌ها و محتوای ارسال شده را رمزنگاری می‌کند. این رمزنگاری سبب می‌شود هیچ کسی یه جز گیرنده ایمیل نتواند به محتوای ایمیل دسترسی داشته باشد. همچنین پروتکل امن SLL بر اساس آخرین استاندارد منتشر شده در این سرویس استفاده می‌شود.

 

عضویت در زیگور | ورود به پیک

/ 0 نظر / 53 بازدید